RT0603DRD07432RL
MFR.Part #
RT0603DRD07432RL
JLCPCB Part #
C862725
Description
-55℃~+155℃ 100mW 432Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS