5.0SMDJ18A/TR13
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
5.0SMDJ18A/TR13
JLCPCB Part #
C6092619
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 10uA 172A@10/1000us 18V 20V 29.2V 5kW@10/1000us Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS