RT0603DRD0723K7L
MFR.Part #
RT0603DRD0723K7L
JLCPCB Part #
C862630
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS