RT0603WRE0730K1L
MFR.Part #
RT0603WRE0730K1L
JLCPCB Part #
C4012858
Description
-55℃~+155℃ 100mW 30.1kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS