SQP10AJB-18K
MFR.Part #
SQP10AJB-18K
JLCPCB Part #
C1397431
Package
Plugin,48x9.5mm
Description
-55℃~+155℃ 10W 18kΩ Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,48x9.5mm Through Hole Resistors ROHS