MFP50SBBE52-10K6
MFR.Part #
MFP50SBBE52-10K6
JLCPCB Part #
C3425778
Description
-55℃~+155℃ 10.6kΩ 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 插件,D2.4xL6.3mm Through Hole Resistors ROHS