RT0603CRE075K62L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603CRE075K62L
JLCPCB Part #
C2124583
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.62kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS