RN73R1JTTD3401B25
MFR.Part #
RN73R1JTTD3401B25
JLCPCB Part #
C2506662
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.4kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS