RT0603CRE0756K2L
MFR.Part #
RT0603CRE0756K2L
JLCPCB Part #
C2124627
Description
-55℃~+155℃ 100mW 56.2kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS