RT0603CRE0754K9L
MFR.Part #
RT0603CRE0754K9L
JLCPCB Part #
C2125843
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS