AT0805CRD0713K3L
MFR.Part #
AT0805CRD0713K3L
JLCPCB Part #
C1693902
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS