RT0603CRE07499KL
MFR.Part #
RT0603CRE07499KL
JLCPCB Part #
C862498
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS