CFR100JT-52-560K
MFR.Part #
CFR100JT-52-560K
JLCPCB Part #
C1379203
Description
-500ppm/℃~0ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 560kΩ Carbon Film Resistor ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS