RT0603CRC0780R6L
MFR.Part #
RT0603CRC0780R6L
JLCPCB Part #
C2141286
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 80.6Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS