RC0603JR-075R1P
MFR.Part #
RC0603JR-075R1P
JLCPCB Part #
C20162354
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.1Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS