RT0603CRE0724R0L
MFR.Part #
RT0603CRE0724R0L
JLCPCB Part #
C4280038
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS