RNCF0603BTE8K66
MFR.Part #
RNCF0603BTE8K66
JLCPCB Part #
C3946453
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS