RT0603CRE0724R3L
MFR.Part #
RT0603CRE0724R3L
JLCPCB Part #
C2124762
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.3Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS