RT0603CRE0713RL
MFR.Part #
RT0603CRE0713RL
JLCPCB Part #
C4280500
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS