AC2512FK-07100RL
MFR.Part #
AC2512FK-07100RL
JLCPCB Part #
C728100
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 1W 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS