RT0603CRE0713R0L
MFR.Part #
RT0603CRE0713R0L
JLCPCB Part #
C2133465
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13Ω 75V Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS