AC0402FR-07169KL
MFR.Part #
AC0402FR-07169KL
JLCPCB Part #
C226804
Description
-55℃~+155℃ 169kΩ 50V 62.5mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS