RT1206DRE0790K9L
MFR.Part #
RT1206DRE0790K9L
JLCPCB Part #
C862071
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS