RT0603CRD07787RL
MFR.Part #
RT0603CRD07787RL
JLCPCB Part #
C2133707
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 787Ω Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS