AA2512FK-071R3L
MFR.Part #
AA2512FK-071R3L
JLCPCB Part #
C1706275
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 1W 75V Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS