RT0603CRD0743KL
MFR.Part #
RT0603CRD0743KL
JLCPCB Part #
C4232953
Description
-55℃~+155℃ 100mW 43kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS