MFR200FRF52-267R
MFR.Part #
MFR200FRF52-267R
JLCPCB Part #
C3460060
Description
-55℃~+155℃ 267Ω 2W Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件,D5xL15.5mm Through Hole Resistors ROHS