AT0603BRD072K61L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AT0603BRD072K61L
JLCPCB Part #
C855782
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.61kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS