RT0603CRD07332KL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603CRD07332KL
JLCPCB Part #
C862423
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS