PA2512FKE7W0R015E
MFR.Part #
PA2512FKE7W0R015E
JLCPCB Part #
C728308
Description
-55℃~+170℃ 15mΩ 2W ±1% ±50ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS