RT0603FRD07332KL
MFR.Part #
RT0603FRD07332KL
JLCPCB Part #
C863412
Description
-55℃~+155℃ 100mW 332kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS