RT0603CRD07205KL
MFR.Part #
RT0603CRD07205KL
JLCPCB Part #
C4043068
Description
-55℃~+155℃ 100mW 205kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS