RT0603BRE076K34L
MFR.Part #
RT0603BRE076K34L
JLCPCB Part #
C862266
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.34kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS