RT0603CRC0795K3L
MFR.Part #
RT0603CRC0795K3L
JLCPCB Part #
C4288906
Description
-55℃~+155℃ 100mW 95.3kΩ Thin Film Resistor ±0.25% ±15ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS