AA1206FR-079R53L
MFR.Part #
AA1206FR-079R53L
JLCPCB Part #
C4191754
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.53Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS