RT0603BRE0782RL
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
RT0603BRE0782RL
JLCPCB Part #
C862298
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 82Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS