AA1210FR-079R76L
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
AA1210FR-079R76L
JLCPCB Part #
C6486728
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.76Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS