RT0603BRE075K36L
MFR.Part #
RT0603BRE075K36L
JLCPCB Part #
C849824
Description
-55℃~+155℃ 100mW 5.36kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS