CFR100JR-52-5K1
MFR.Part #
CFR100JR-52-5K1
JLCPCB Part #
C1754595
Description
-55℃~+155℃ 1W 5.1kΩ Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS