RC0603JR-101M5L
MFR.Part #
RC0603JR-101M5L
JLCPCB Part #
C20162369
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 100mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS