RT0603BRE0750RL
MFR.Part #
RT0603BRE0750RL
JLCPCB Part #
C849792
Description
-55℃~+155℃ 100mW 50Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS