AC2512FK-07887KL
MFR.Part #
AC2512FK-07887KL
JLCPCB Part #
C2135001
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 887kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS