SQZ20AJB-1R3
Extended
Manufacturer
YAGEO
MFR.Part #
SQZ20AJB-1R3
JLCPCB Part #
C1407430
Package
Plugin,P=42.5mm
Description
-55℃~+155℃ 1.3Ω 20W Cement Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,P=42.5mm Through Hole Resistors ROHS