RT0603BRE0734K4L
MFR.Part #
RT0603BRE0734K4L
JLCPCB Part #
C20165698
Description
-55℃~+155℃ 100mW 34.4kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS