CFR100JR-52-360R
MFR.Part #
CFR100JR-52-360R
JLCPCB Part #
C1754643
Description
-55℃~+155℃ 1W 360Ω Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4.5xL11.5mm Through Hole Resistors ROHS