AC1225FK-0718KL
MFR.Part #
AC1225FK-0718KL
JLCPCB Part #
C6458056
Description
-55℃~+155℃ 18kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS