RT0603BRE0725R5L
MFR.Part #
RT0603BRE0725R5L
JLCPCB Part #
C861782
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5Ω 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS