RT0603BRB0725R5L
MFR.Part #
RT0603BRB0725R5L
JLCPCB Part #
C860263
Description
-55℃~+155℃ 100mW 25.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS