RT0603BRE0724K9L
MFR.Part #
RT0603BRE0724K9L
JLCPCB Part #
C861775
Description
-55℃~+155℃ 100mW 24.9kΩ 75V Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS