AR0603FR-0762KL
MFR.Part #
AR0603FR-0762KL
JLCPCB Part #
C5589668
Description
-55℃~+155℃ 100mW 62kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS